15 лютого 2019 р. на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького проведений семінар-практикум, присвячений Міжнародному дню водно-болотних угідь України. Його цільовою групою стали студенти та викладачі МДПУ і Таврійського державного агротехнологічного університету.

Організаторами семінару виступили кафедра екологічної безпеки та раціонального природокористування Університету і відділ благоустрою та екології Мелітопольської міської ради. Активну участь у семінарі взяли викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету, науковці Приазовського національного природного парку та еколог Мелітопольського району.

Семінар розпочав свою роботу з вітального слова проректора з наукової роботи професора Москальової Л.Ю.

У ході семінару були розглянуті актуальні та проблемні питання місця водно-болотних угідь України у світі, проблеми збереження та не виснажування приморських водно-болотних угідь, значення водно-болотних угідь Запорізької області у підтриманні біологічного та ландшафтного біорізноманіття області (зокрема птахів, молюсків, риб).

З доповідями перед студентами та викладачами виступили доктор географічних наук Воровка В.П., доктор біологічних наук Кошелєв О.І., доктор біологічних наук Демченко В.О., кандидат біологічних наук Халіман І.О., кандидат технічних наук Мовчан С.І., начальник наукового відділу Приазовського НПП Барабоха Н.М. Усі доповіді супроводжувалися змістовно цікавими і пізнавальними презентаціями.

Наприкінці кожної доповіді студенти та викладачі мали змогу задати доповідачам питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *