18 грудня 2018 р. на філологічному факультеті пройшов семінар «Методична майстерня вчителів англійської мови Нової української школи» для вчителів шкіл Мелітополя, який провели доценти кафедри англійської філології та методики викладання англійської мови Т.В.Насалевич та Т.В.Тарасенко.

На семінарі було проведено два англомовні майстер-класи на такі теми: «Робота з іншомовним текстом. Методика передбачень» та «Психологічні фактори у навчанні іноземних мов».

На першому майстер-класі було дано визначення методики передбачень при роботі із іншомовним текстовим матеріалом, продемонстровано, як саме ця методика працює у класі, та було запропоновано вчителям у груповій роботі попрактикуватися у застосуванні цієї методики.

У другому майстер-класі вчителям було запропоновано методики визначення типів учнів за домінантними каналами сприйняття і обрання стратегій навчання іноземних мов відповідно до індивідуального типу особистості.

На семінарі викладачі університету та вчителі шкіл намагалися знайти спільні рішення актуальних проблем навчання англійської мови.

Наприкінці семінару присутні намітили тематику наступного семінару.

Інформацію підготувала доцент Т.В.Насалевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *