Семінар для вчителів біології міста Бердяньска13 травня 2020 року на базі платформи ZOOM відбувся семінар для вчителів біології міста Бердяньска за темою: «Формування успішного освітнього середовища на уроках біології шляхом впровадження інноваційних технологій».

Семінар організовано і проведено викладачами кафедри ботаніки і садово-паркового господарства.

Декан факультету Хромишев В.О. привітав учасників і висловив сподівання, що інформація, отримана під час роботи семінару, буде корисною для педагогів і допоможе у їх професійній діяльності. Віталій Олександрович акцентував увагу вчителів і на тому, що на базі Мелітопольського державного педагогічного університету вони мають можливість пройти курси підвищення кваліфікації.

Завідувач кафедри ботаніки і садово-паркового господарства Подорожний С.М., викладачі кафедри Пюрко О.Є. і Брен О.Г. поділилися з вчителями власним досвідом щодо особливостей викладання біології в умовах нової української школи; форми мотивації на сучасному етапі вивчення предмету; введення практичних елементів вивчення біотехнології у шкільний курс; нанотехнології під час вивчення біології; впровадження нової систематики для курсів з біології рослин і тварин починаючи з шостого класу; роботи МАН та інше.

Присутні на семінарі відмітили високу результативність та практичність проведеного заходу, який пройшов у творчій атмосфері.

Залишити відповідь