Семінар для учителів хімії (м.Бердянськ)Під гаслом: «Ми навчаємось для того, щоб удосконалювати себе» викладачами кафедр органічної і біологічної хімії та неорганічної хімії та хімічної освіти було проведено семінар для учителів, які забезпечують викладання хімії в загальноосвітніх навчальних закладах м. Бердянська.

Зустріч відбулася онлайн на платформі ZOOM.

Декан факультету Хромишев В.О. привітав учасників і висловив сподівання, що інформація, отримана під час роботи семінару, буде корисною для педагогів і допоможе у їх професійній діяльності. Віталій Олександрович акцентував увагу вчителів і на тому, що на базі Мелітопольського державного педагогічного університету вони мають можливість пройти курси підвищення кваліфікації.

Завідувач кафедри неорганічної хімії та хімічної освіти Максимов О.С. поділився досвідом щодо особливостей викладання хімії в умовах нової української школи; форм мотивації на сучасному етапі вивчення предмету; шляхів удосконалення уроків хімії.

Пізнавальною для колег стала розповідь доцента Хромишевої О.О. щодо оформлення робот МАН, а саме: обрання секції і теми, статистична обробка даних під час написання науково-дослідницької роботи, матеріально-технічна база для проведення практичної частини роботи.

Підбиваючи підсумки семінару, викладачі хіміко-біологічного факультету запросили вчителів брати участь в семінарах або тренінгах науковців МДПУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *