10 березня 2020 року у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького доцентом Гончаровою О.А. було проведено семінар для студентів спеціальності Початкова освіта з метою дисемінації результатів роботи III Зимової школи Української Асоціації дослідників освіти.

Гончарова О.А. ознайомила студентів, які тільки розпочинають свою кар’єру науковців, із особливостями написання наукових робіт (за матеріалами доповіді Сацика В. «Сучасні стандарти академічного письма для молодих дослідників: передові практики європейських університетів та видавництв»).

Була надана детальна інформація про європейські індикатори якості освітніх досліджень, студенти ознайомилися із особливостями пошуку наукових журналів в авторітeтних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science (за матеріалами доповіді Заболотної О. та Загоруйко Л. «Міжнародні наукометричні бази даних як платформи для представлення наукових здобутків»)

Студенти активно цікавилися напрямами діяльності УАДО та отримали вичерпні консультації з питань можливості участі у проектах о проектів УАДО та Еразмус+.

Інформацію підготувала доц. Гончарова О.А

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *