17 грудня 2020 р. представники Хабу інфомедійно-грамотних громадян організували і провели веб-квест “Переконай мене”, в якому взяли участь 4 команди: Мелітопольської ЗОШ № 22, Мелітопольської ЗОШ № 7, збірної МДПУ і філологічного факультету.

Учасники успішно впорались з усіма завданнями упродовж заходу.

У першому завданні їм було запропоновано відгадати конкретні винаходи людства в певний період часу. Друге й третє завдання були пов’язані з історично достовірною інформацією, зокрема учасникам довелось розбиратись з легендарними та історичними особистостями, визначали правильний варіант Конституції і  устрій держави за конституцією. Молодь продемонструвала чудові знання з історії. А в третьому завданні учасники згадували уроки хімії, спростовуючи інформацію про горіння неякісного шоколаду з відеоролику в соцмережі.

Поки команди працювали із завданнями, їхні вболівальники познайомились з основними принципами грамотного споживання інформації.

Команди отримали домашнє завдання – створити у Jamboard постери щодо грамотного споживання інформації. Про цю чудову можливість візуалізувати інформацію учасникам розповіла учасник проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», старший викладач кафедри математики і фізики Анастасія Яковенко.

За результатами турнірної таблиці перше місце здобула команда Мелітопольської ЗОШ № 22, друге місце – команда Мелітопольської ЗОШ № 7, третє місце розділили збірна команда МДПУ та команда філологічного факультету.

Веб-квест пройшов цікаво, корисно і жваво.

Щиро дякуємо директорам шкіл Олексію Володимировичу Яценку і Катерині Віталіївні Прокопець за підтримку і допомогу в організації заходу!

Захід проведено спільною командою МДПУ імені Богдана Хмельницького і ГО «Ком’юніті плюс» грантової програми Хабу інфомедійно-грамотних громадян, створеного в рамках проекту Міжнародної ради наукових досліджень IREX «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *