Сьогодні, 23 вересня, відбулося урочисте відкриття ІІ відкритого освітнього форуму з міжнародною участю «Дошкільна освіта, нова українська школа, педагогічний університет: наступність – взаємодія – інноватика»

У заході взяли участь понад 100 вчених, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, вихователів, логопедів закладів дошкільної освіти, учителів закладів загальної середньої освіти, представників формальної і неформальної освіти, аспірантів, докторантів, здобувачів вищої освіти, які знаходились на gree-зоні, а також за карантинними нормами спостерігали цю подію у режимі прямої трансляції у мережі Ютуб.

З вітальним словом до учасників звернувся ректор університету професор Анатолій Солоненко:

– Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького є закладом інноваційного типу в підготовці кадрів для освітньої сфери, а також для багатьох виробничих сфер Запорізького регіону та всієї України. На сьогодні одне із основних завдань діяльності Університету, який готує педагогічні кадри, – стати центром підготовки освітян нового покоління, розгорнути широкоформатну роботу не тільки з підготовки студентів освітянських спеціальностей до роботи у Новій українській школі, але й передати багатий інноваційними напрацюваннями досвід науковців-педагогів вчителям, які вже працюють. Науковий колектив університету за багато років діяльності створив великий спектр наробок, які презентовані і мають схвальну оцінку на Всеукраїнських та Міжнародних освітянських форумах та конкурсах.

Під час проведення науково-практичних заходів Університет традиційно відкриває нові, сучасно обладнанні лабораторії і Центри. От і сьогодні в рамках проведення ІІ відкритого освітнього форуму ми презентуємо відкриття нового Освітньо-наукового центру соціокультурного розвитку дитини. Бажаю всім плідної роботи на майстер-класах, професійного спілкування та зростання!»

Привітав учасників Форуму перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, радник Мелітопольського міського голови Іван Федоров:

– У місті Мелітополі зосереджений величезний науковий потенціал, одним з його центрів є Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького. Я дуже радий, що сьогодні на цьому Форумі сконцентровані всі гілки освіти, які є в місті: дошкільна, шкільна і вища. Хочу побажати плідної роботи всім учасникам Форуму!

Звернулися до учасників освітнього форуму віце-президент вищої лінгвістичної школи м. Ченстохова Томаш Кук (Польща), директор головного управління з освіти «Брестський обласний центр корекційно-розвиваючого навчання і реабілітації» Тетяна Жук (Білорусь), співзасновник громадської організації «Inclusive Practikes», європейський директор IACD Анастасія Матвієвська (Грузія).

Програмою ІІ відкритого освітнього форуму передбачена робота за такими тематичними напрями:

– Проблема та тенденції співпраці ланок освіти в умовах сьогодення.

– Наступність в освіті та вектори партнерства.

– Інноваційні технології розвитку особистості у процесі взаємодії: дошкільна освіта – початкова та середня освіта – вища освіта.

В рамках проведення Форуму заплановано відкриття Освітньо-наукового центру соціо-культурного розвитку дитини; презентація інноваційних можливостей та програм центру; панельні засідання науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти разом з педагогами закладів середньої та дошкільної освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *