Розпочалася практика студентів І та ІІ курсу спеціальності Початкова освіта. Спеціалізації «Християнська етика»27 травня розпочалася практика студентів І та ІІ курсу спеціальності Початкова освіта. Спеціалізації «Християнська етика» під керівництвом ст.викл Єрмак Г.В. та доц. Приладишева Л.М.

На початку практики студенти дивилися та обговорювали документальний фільм «Доказ з минулого. Сила слова» де розглядалася важливість використання позитивних слів у спілкуванні. Після обговорення студенти писали міні-твори «Що для мене є слово», де вони свої думки щодо запропонованої теми. У вівторок студенти відвідали національний заповідник – Кам’яну Могилу. Студенти разом з керівниками практики були у музеї, де дізналися про історію та побачили артефакти Кам’яної Могили, після цього почули міфічні, історичні та археологічні історії. Наступним етапом практики з християнської етики було проведення студентами другого курсу уроків для першого курсу. Відбулася презентація та аналіз проведених уроків разом з керівниками практики. Студенти ІІ курсу добре справились зі своїм завданням. В п’ятницю (31.05) студенти були волонтерами на святі присвяченому Дню захисту дітей. Відвідали «Інклюзивно-ресурсний центр», де допомагали робітникам центру проводити свято для батьків та дітей з особливими можливостями. Наступним етапом практики з християнської етики було відвідування собору святого благовірного князя Олександра Невського, де настоятель храму о.Олександр розповів про історію заснування, особливості розбудови храму та іншу інформацію.

Під час практики студенти отримали теоретичний знання та практичний досвід зі спеціальності та надхнення на подальше оволодіння  своєю професією.

Інформацію підготувала

студентка І курсу спеціальності Початкова освіта.

Спеціалізації «Християнська етика» Ковтун Наталя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *