Сьогодні, 19 вересня 2022 року, для вступників, які не змогли зареєструватися для участі в основній сесії МТНК/МКТ, відкрито реєстрацію для участі в спеціальній сесії МТНК/МКТ, що запланована на 29 вересня – 3 жовтня.

Реєстрацію для участі у МКТ/МТНК здійснює приймальна комісією університету, де він бажає взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра.

Для реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії pk-mdpu@ukr.net скановані копії (фотокопії):

🔵заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

🔵документа, що посвідчує особу;

🔵довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі якщо дані особи ще не вносили до ЄДЕБО);

🔵документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

🔵медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих (спеціальних) умов для проходження МКТ/МТНК).

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ
📲+380962161372
📲+380977658296
✉️pk-mdpu@ukr.net
🇺🇦Телеграм – чат Вступника https://t.me/+Nd-vxz3fpoJkOTFi