Розпис імбирних пряників від майстрині Інни Колеснікової13 грудня 2019 року у стінах ННІСПМО пройшов майстер-клас по розпису імбирних пряників від майстрині Інни Колеснікової. На майстер-класі були присутні студенти спеціальності Початкова освіта, які навчаються за освітньо-професійної програмою Початкова освіта. Християнська етика та студенти спеціальності Соціальна робота, викладачі кафедри дошкільної освіти і соціальної педагогіки Єрмак Ганна Володимирівна, Єрьоміна Ліля Євгенівна.

Захід пройшов за особистої ініціативи Інни Колеснікової, яка є студенткою нашого інституту, вона спекла імбирні пряники та приготувала глазур. Майстриня щиро ділилася своїм досвідом та надихала студентів на творчість. Студенти розмальовувати пряники власноруч і вони вийшли різні та креативні. Інна, навіть, поділилася своїм рецептом святкових козуль. У якості подарунків за участь майстриня пригостила учасників смачними святковими пряникам,які приготувала заздалегідь.

Це благодійна акція, що була присвячена дню Святого Миколая. Всі пряники планується подарувати дітям Терпіннівського інтернату, який Єрьоміна Ліля Євгенівна шостий рік поспіль відвідує разом зі студентами.

Всі були у великому захваті, від зробленої ними роботи. Дуже вдячні Інні Колесніковій за натхнення та бажання робити добро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *