В останній день зими відповідно до плану роботи кафедри української і зарубіжної літератури та згідно з індивідуальними планами викладачів було проведено бесіду з майбутніми абітурієнтами про важливість вибору професії та закладу вищої освіти на тему «Престижність вишу та можливості подальшого працевлаштування».

Доценти кафедри української і зарубіжної літератури Шарова Т.М. та Шаров С.В. провели опитування учнів на базі ЗОШ №4 з питань престижності вчительської професії. Більшість учнів у подальшому планують отримувати вищу освіту, тому систематично готуються до уроків та удосконалюють власні знання на різноманітних заняттях.

Цікавою була зустріч викладачів університету з окремими школярами 2-г класу. Майбутні абітурієнти вже готують себе до відповідального та активного життя, формуючи важливі для них компетентності. Будучи учнями початкових класів вони вже мріють дбати про дітей та готувати їх до дорослого життя.

Будемо сподіватись, що учні загальноосвітніх шкіл, ліцеїв у подальшому зроблять правильний вибір та будуть студентами Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

Інформацію підготувала доцент Шарова Т.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *