Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №907 від 09.07.2020 р. «Про затвердження персонального складу науково-методичних комісій (підкомісій) сектору фахової передвищої освіти до Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України» до складу НМК 1. Науково-методична комісія із загальної, професійної освіти та спорту 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями) було відібрано завідувача кафедри української і зарубіжної літератури, доцента Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького ШАРОВУ ТЕТЯНУ МИХАЙЛІВНУ.

Група відібраних фахівців була створена для якісної розробки стандарту фахової перед вищої освіти. У ході роботи над проєктом стандарту фахової перед вищої освіти відбувались зустрічі членів науково-методичної комісії в дистанційному форматі. У своїй роботі Науково-методична комісія із загальної, професійної освіти та спорту 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями) керувалась Законом України «Про фахову передвищу освіту» та методичними рекомендаціями щодо розроблення стандартів фахової перед вищої освіти (наказ МОН України №918 від 13.07.2020 р.).

Наразі розроблений Проєкт стандарту фахової передвищої освіти 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями) викладений на сайті Міністерства освіти і науки України для громадського обговорення. Ознайомитись із проектом можна за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/fahova-peredvisha-osvita/sektor-fahovoyi-peredvishoyi-osviti/proyekti-standartiv.

У подальшому вбачаємо злагоджену роботу над удосконалення проєкту та успішним затвердженням його в Міністерстві освіти і науки України.

Інформацію підготувала доцент Тетяна Шарова

Залишити відповідь