21 липня 2020 року відбувся робочий візит заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Свистуна та заступника начальника Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Олени Сороченко  у Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького. Це офіційне знайомство посадовців із  нашим  закладом вищої освіти.

Ректор університету Анатолій  Солоненко запропонував сформувати програму візиту як презентацію навчально-наукового та інноваційного вищого навчального закладу третього тисячоліття. І це дійсно так! На сьогодні, університет готує кадри для різних галузей національної економіки та видів діяльності, в тому числі і невиробничу сферу освіти, культури та мистецтва.

В університеті реалізується 88 освітніх програм: першого (бакалаврського − 42), другого (магістерського − 36), третього (освітньо-наукового та наукового − 10) рівнів. Діє дві спеціалізовані вчені ради, видаються наукові фахові журнали і збірники. До складу науково-педагогічних працівників входить 51 доктор наук та 162 кандидати наук.

Гості університету мали змогу ознайомитися з інноваційними площадками університету: педагогічною лабораторією початкової школи, лабораторіями психофізіологічних досліджень та психології здоров’я. Завідувач лабораторією початкової школи, доцент Світлана Дубяга розповіла про проєкт «Методична майстерня педагога Нової української школи» як форми поширення кращих практик застосування інноваційних методів викладання та нових освітніх технологій. Завідувач науково-дослідною лабораторією рекреаційної географії та туризму, доцент Леся Топалова презентувала науковий парк «Melitopoltreveluniversity», в якому створюються нові види туристичного продукту. Директор Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти, доцент Олена Федорова ознайомила гостей університету з унікальним, на наш погляд, Центром соціокультурного розвитку дитини. Це цілком авторський проєкт науковців кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи, який буде відкрито у вересні 2020 року для навчального процесу та дослідної роботи.

Про свої досягнення та наробки мали змогу розповісти керівники науково-дослідних структурних підрозділів – Центру соціологічних досліджень (доцент Людмила Афанасьєва), STEAM –лабораторії (доцент Ірина Наумук), лабораторії аналітичного контролю та молекулярно-генетичних досліджень (доцент Олена Хромишева), лабораторії неорганічного синтезу (доцент Віталій Хромишев), освітньо-наукової лабораторії готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (доцент Оксана Марченко).

Наприкінці робочого візиту відбулася зустріч заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Свистуна та заступника начальника Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Олени Сороченко з науково-педагогічними працівниками університету. Пан Олександр проінформував колектив про напрямки соціальної роботи в Запорізькій області, особливості регіонального замовлення для вступників тощо. Колектив університету отримав високу оцінку своєї освітньої та наукової діяльності.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та реалізацію інноваційних проєктів із Запорізькою обласною державною адміністрацією!

Олена Арабаджи , проректор із заочної форми навчання.

Залишити відповідь