17.04.2020 р. відбулось засідання викладачів кафедри української і зарубіжної літератури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького  за допомого програми Zoom. Завідувач кафедри к.філол.н., доц. Шарова Т.М. та викладачі к.пед.н., доц. Шаров С.В., к.філол.н., доц. Землянська А.В., к.філол.н., ст. викладач Огульчанська О.А. долучились до вивчення нових дистанційних програм та ресурсів, оскільки в такому режимі треба буде налаштовуватись на проведення атестації  студентів.

Усі викладачі спробували різноманітні функції програми Zoom, а саме, демонстрація екрану, виконування функцій модератора, різні варіанти спілкування та перегляду присутніх під час конференції тощо. Викладачі, які взяли участь у робочій онлайн-нараді є потенційними членами комісії під час атестаційної сесії, яка буде відбуватись в університеті.

Програма Zoom буде використовуватись викладачами під час захисту магістерських, дипломних, курсових робіт, заліків та екзаменів. Планується продовжити вивчення для покращення орієнтування у даній програмі та підключати до процесу інших викладачів та здобувачів вищої освіти.

Інформацію підготувала Коваленко А.С.

Залишити відповідь