Робоча нарада з питань впровадження спецкурсу «Навчання через гру» у закладах вищої освіти та післядипломної педагогічної освіти (в рамках Меморандуму між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation)19 листопада 2019 року в рамках Меморандуму між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation в м. Києві проводилася робоча нарада з питань впровадження спецкурсу «Навчання через гру» у заклади вищої та післядипломної педагогічної освіти (наказ МОН від 26.12.2018 № 1454). Для участі у семінарі були запрошені представники 21-го закладу вищої освіти. Кафедру початкової освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького представляла асистент Саєнко Ю.О.

З вітальним словом по учасників зустрічі звернулася заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій. Державний експерт директорату дошкільної та шкільної освіти Олена Ліннік подякувала представникам пілотних закладів вищої освіти за плідну і сумлінну працю з питань впровадження новітніх технологій в початкові класи Нової української школи. Про діяльність The LEGO Foundation в Україні докладно розповіла керівниця освітніх ініціатив Оксана Рома.

Першими успіхами, викликами та перспективами впровадження спецкурсу «Навчання через гру» в заклади вищої та післядипломної освіти поділилися представники тих закладів, у яких цей спецкурс проходить апробацію.

Захід завершився роботою в міні-групах щодо імплементації дорожньої карти та траєкторією подальшої взаємодії в цьому напрямку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *