Ректора університету А.Солоненка відзначено орденом до Дня наукиЗа вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм (УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №186/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки») ректора Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, доктора біологічних наук, професора Солоненка Анатолія Миколайовича відзначено орденом «За заслуги» ІІ ступеня.

Анатолію Миколайовичу! Прийміть щирі вітання від професорсько-викладацького, навчально-допоміжного і студентського колективів!

Ваші нагороди, що свідчать про вагомий науковий внесок у розбудову української науки і освіти, примножують честь і гордість університету, свідчать про її науковий потенціал, інноваційність і потрібність доробку.

Зичимо Вам подальших успіхів!

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №186/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» https://www.president.gov.ua/documents/1862020-33637?fbclid=IwAR3wHMvh5-aESzwpD-nDu_1i6a81-tul9Cfor8I4YPfclL6xVbW5zTo-QWg

Залишити відповідь