27 листопада 2018 р. відбулась зустріч мешканців студентського гуртожитку №1 з адміністрацією університету, а саме ректором університету  Солоненко А.М., завідувачем студентського гуртожитку №1  Волковською О.О. і заступниками деканів.

На початку зустрічі куратор з організаційно-виховної роботи зі студентською молоддю Муртазієв Е.Г. зазначив, що такі зустрічі вже традиційні і відбуваються один раз на семестр.

Зустріч відбувалася у формі відкритого діалогу під час якого Анатолій Миколайович відповів на запитання студентів. 

Студенти цікавилися регулюванням кількості бюджетних місць в магістратурі; рейтингом участі на одержання підвищеної стипендії; перенесення іспитів через оголошення військового стану в країні. Не залишилися без уваги і питання щодо заміни старого бойлера на новий; підняття оплати за проживання у гуртожитку.

Бесіда була інформативною та корисною. Гуртожиток помітно змінюється на краще, але без активності і бажання студентів прогресу не відбуватиметься. Студенти щиро вдячні адміністрації університету за допомогу у вирішенні внутрішніх питань, адже студентський гуртожиток – це другий дім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *