23 червня відбулася Всеукраїнська стратегічна сесія для керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, ректорів (директорів) закладів вищої та післядипломної педагогічної освіти «Освіта України – 30. Національний технопарк з підвищення якості освіти». На сесії було презентовано Міністром освіти і науки України, Сергієм Шкарлетом, Національний технопарк з питань підвищення якості освіти. Співдоповідачем Міністра освіти і науки у презентації структури Національного технопарку був ректор МДПУ імені Богдана Хмельницького Анатолій Солоненко. Він представив Інтелектуальну платформу TeachHub − новий продукт для потреб педагогічної освіти.

24 червня відбувалися дискусії з питань виховання інтелектуальної еліти науці, безпечного життя і здоров’я освітнього середовища, було проведено виставку освітньої діяльності Харкова та Харківської області. Заступниця Міністра освіти і науки України, Віра Рогова, відвідала виставку закладів середньої освіти та виступила із доповіддю на нараді, присвяченій питанням провадження освітньої діяльності в умовах реформ.

Також в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.Сковороди було презентовано Науково-дослідний інститут експериментальної дидактики (директор Ірина Гавриш). Від нашого університету на виставці та презентації НДІ брала участь проректор з наукової роботи, Людмила Москальова. 

Матеріал підготовлено відділом наукової роботи зі студентами.