9 червня 2022 р. в.о. ректора Мелітопольського державного педагогічного університету Наталя Фалько взяла участь в якості спікера у Зум-обговоренні “Вижити аби навчати: як бути (не)переміщеним університетам?”
 
Захід було організовано і проведено ком’юніті Прогресильні за ініціативи його засновника Богдана Ференса. Одним з модераторів заходу була декан філологічного факультету, в.о. проректора з наукової роботи Тетяна Коноваленко. До заходу також долучились представники усіх факультетів та інституту МДПУ імені Богдана Хмельницького.
 
Важливо те, що до обговорення викликів і шляхів їх вирішення долучилася керівник експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України, кандидат фізико-математичних наук, доцент, Алла Рибалко. Завдяки її участі обговорення набуло жвавого характеру і дозволило поглянути на проблеми з різних перспектив.
 
Щодо вирішення деяких питань було наведено позитивні практики українських університетів. Проте більшість проблем вимагають системного і консолідованого підходу ЗВО, МОН України і таких ініціативних об’єднань як Прогресильні, про що й було домовлено на заході.