Пюрко Владислава нагороджено Грамотою за перемогу в номінації «Краща аргументована та розгорнута відповідь»18–19 квітня 2019 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувалася підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

На першому (заочному) етапі представники Галузевої конкурсної комісії забезпечили рецензування студентських наукових робіт, що надійшли із закладів вищої освіти України. На підсумкову науково-практичну конференцію було запрошено авторів 17 найкращих наукових робіт. Серед них і студент хіміко-біологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького  Владислав Пюрко.

За результатами проведення підсумкової науково-практичної конференції конкурсу Пюрко Владислава (переможця попереднього року) нагороджено Грамотою за перемогу в номінації «Краща аргументована та розгорнута відповідь».

Вітаємо Владислава і його наукового керівника та бажаємо подальших успіхів, наукових звершень, творчого натхнення в обраній справі, креативних ідей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *