Pure Storage випустила набір хмарних сервісів для платформи AWSКомпанія Pure Storage анонсувала Pure Storage Cloud Data Services – набір нових хмарних сервісів, оптимізованих для платформи Amazon Web Services (AWS). За допомогою нових продуктів, клієнти можуть інвестувати в єдину архітектуру зберігання, яка об’єднує розгортання додатків в локальному середовищі в хмарі так, щоб дані повсюдно ставали цінним активом компанії.

Поряд з розвитком технологій штучного інтелекту (ШІ), машинного навчання (МН) і глибокого аналізу даних, мобільність корпоративних додатків на порядок збільшила стратегічну важливість інфраструктури. Додатки всіх типів – як стандартні, так і інноваційні – вимагають все більш гнучкого і не залежить від їх фізичного місцезнаходження доступу до даних, що в свою чергу впливає на інфраструктуру.

Споживчий попит чітко вказує на те, що уніфікована гібридна хмарна архітектура – найкраща модель для забезпечення гнучкості сучасного підприємства. На сьогоднішній день організації часто змушені вибирати між локальною або хмарною інфраструктурою, в той час як найбільш оптимальний шлях до інновацій і функціональної ефективності полягає в гібридної стратегії – архітектурі, що надає доступ до всіх хмарним сховищ даних.

Немає нічого важливішого для гібридного середовища, ніж правильна стратегія обробки даних, оскільки дані – це ключ до ефективного розвитку додатків і їх мобільності. Pure Storage об’єднує хмарне сховище і надає загальний набір сервісів для даних як в локальній, так і в хмарном середовищі, забезпечуючи консистентні можливості зберігання, програмні інтерфейси додатків, а також відмовостійкість таким чином, щоб додатки можна було створювати всього один раз, а працювати вони могли де завгодно.

Pure Storage Cloud Data Services – це новий набір можливостей, розроблений і оптимізований для запуску програмного забезпечення Pure Storage в хмарі AWS. Він включає в себе наступне:

  • Cloud Block Store для AWS. Система зберігання даних з блоковим доступом для промислової експлуатації, оптимізована для роботи в хмарі AWS. Спроектована для забезпечення безперебійної роботи критично важливих додатків в хмарі, Cloud Block Store забезпечує гібридну мобільність і привносить нові сервіси зберігання для додатків, які працюють з гігантськими обсягами даних;
  • CloudSnap для AWS. Хмарний захист даних вбудований безпосередньо в Pure FlashArray. CloudSnap дозволяє з легкістю відправляти снепшот з FlashArray в сховище даних S3 платформи AWS, що забезпечує економічний захист в хмарі, а також гнучке відновлення даних як в хмарі, так і локально;
  • StorReduce. Хмарна технологія дедуплікаціі, розроблена для забезпечення швидкого, простого, економічного хмарного резервного копіювання в сховище даних AWS S3 в зв’язці з локальним флеш-масивом для швидкого відновлення.

Pure Storage Cloud Data Services дозволяє клієнтам з легкістю перейти до архітектури гібридної хмари. Клієнти можуть з найменшими зусиллями перенести додатки в хмару, побудувати і запустити гібридну архітектуру в локальному і хмарному середовищі, використовувати хмару для резервного копіювання та відновлення даних, а також розробляти складні програми, що працюють з величезними обсягами даних, які використовують розширені можливості зберігання, такі як зниження обсягу даних, снепшот і багатозональна реплікація.

Компанія Pure Storage допомагає клієнтам реалізувати своє бачення хмарного сховища даних трьома способами:

  • допомогу клієнтам у створенні хмарних сховищ. Організації можуть створювати приватні хмари в локальній системі або на хостингу для надання сервісу SaaS (Storage as a service) з такою швидкодією, доступністю і простотою використання, яку клієнти і очікують від компанії Pure Storage;
  • забезпечення роботи гібридної інфраструктури де завгодно. Клієнти можуть запускати програми не тільки локально або на хостингу, а й безперервно зберігати дані на Pure в AWS. Тепер єдина платформа зберігання даних гарантує уніфіковані сервіси зберігання, відмовостійкість і програмні інтерфейси додатків як локально, так і в хмарі, що дозволяє створювати додатки один раз і працювати з ними з будь-якої точки землі;
  • повсюдний захист даних. Клієнти можуть вибрати надійні варіанти резервного копіювання, відновлення і зберігання даних під конкретні завдання, замінивши застарілі стрічкові і дискові накопичувачі високопродуктивними флеш-масивами і економічними хмарними сховищами.

 Інформацію підготував інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь