06 грудня 2018 р. викладачами кафедри психології Варіною Г.Б., Катковою Т.А. та Шевченко С.В. був проведений психологічний «Брейн-ринг» зі студентами I курсу Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти.

В якості експертів виступили викладачі кафедри психології Гузь Н.В. і  Мельнікова С.В. 

Інтелектуальна гра організована з метою актуалізації потреби особистості студентів у самопізнанні, саморозумінні, стимулюванні імпульсу для подальшого розвитку. «Брейн-ринг» складався з восьми етапів, під час яких були актуалізовані психологічні знання студентів, історичні аспекти розвитку психологічної науки засобами вербальної та невербальної комунікації, відпрацьовані навички взаємодії у групі.

Майбутнім психологам випала нагода мобілізувати отримані під час навчання знання та вміння, щоби активно взяти участь у вирішенні неординарних, творчих завдань, спираючись на інтеріоризацію здобутих знань, згуртованість та креативність. Психологічний «Брейн-ринг» ‒ це командна інтелектуальна гра, мета якої ‒ сприяти розширенню знань у галузі психології, розвитку пізнавальних інтересів, інтелектуальних здібностей, спонукати до самоосвіти й самовдосконалення. Проведення цього заходу передбачало виконання найрізноманітніших завдань: швидка та чітка відповідь на поставлені запитання, креативність і нестандартне мислення при розв’язанні психологічних ситуацій, командне вирішення поставлених питань, відгадування кросворду та персоналію.

За підсумками роботи психологічного «Брейн-рингу» були досягнуті такі результати:

  • оволодіння навичками практичного самопізнання;
  • усвідомлення необхідності подолання психологічних бар’єрів, які заважають повноцінному самовираженню;
  • поштовх до імпульсу для подальшого саморозвитку.

«Брейн-ринг» спрямований на формування навичок, ефективність самопрезентації, розвиток комунікативних здібностей та лідерських якостей.

Інтелектуальна гра пройшла у теплій дружні атмосфері, що допомогло учасникам якісно попрацювати зі своєю проблемою.

Дякуємо студентам за їх активність та щирість!!!

До нових зустрічей!

 

Матеріали підготували Варіна Г.Б., Каткова Т.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *