🏛️🇺🇦 ПРОВЕДЕНО КРУГЛИЙ СТІЛ В РАМКАХ ХV МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ»

👩🏼‍🎓🚀28 березня 2024 року в рамках XV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» кафедрою педагогіки і педагогічної майстерності та кафедрою математики і фізики МДПУ імені Богдана Хмельницького проведено круглий стіл на тему ✅👩🏼‍💻«Упровадження сучасних цифрових та хмарних технологій проектів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності».

🙋🏼‍♀️💫 Доповідачі, доцент кафедри педагогіки і педагогічної майстерності Алла Кожевникова та старша викладачка кафедри математики і фізики Анастасія Яковенко, ознайомили присутніх з упровадженням сучасних цифрових та хмарних технологій проєктів і програм для підвищення якості освіти і освітньої діяльності.

🎯⭐Алла Власівна розкрила тему інклюзивності та продемонструвала корисні сучасні додатки. Анастасія Сергіївна окреслила реалізацію студентоцентрованого підходу в сучасних реаліях та продемонструвала, як за допомогою методу проєктів імплементувати цей підхід у вивчення інформаційно-комунцікаційних технологій.

📊🔥 Також були продемонстровані результати опитування здобувачів, які вивчають курс ІКТ, що підтверджує актуальність впровадження хмарних технологій та методу проєктів в освітній процес. Про це зазначив і викладач кафедри математики і фізики Юрій Сюсюкан, він виділив позитивні результати дослідження та проблеми, які виникають під час опрацювання практичної частини освітнього компонента.

🇺🇦🤝🏻До круглого столу долучились колеги з Харкова, Хмельницького, Прилук та Одеси! Дякуємо за участь та співпрацю!