НАУКОВИЙ ВІДДІЛ ІНФОРМУЄ!

Програма Еразмус+ під час воєнного стану в Україні!

Європейська Комісія в межах Програми Еразмус+ з березня 2022 р. запровадила гнучкі процедури та виняткові заходи щодо отримання грантів на навчальну і академічну (кредитну) мобільність для підтримки українців, які є учнями/студентами/слухачами/працівниками шкіл, закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, освіти доросли та для молодих людей з України.

Така підтримка дає можливість для короткотермінового навчання/ практики чи стажування/ викладання, участі у тренінгах та волонтерських ініціативах за кордоном.

Також проєкти співпраці отримали можливість адаптувати діяльність проєктів відповідно до викликів воєнного стану в Україні. А додаткові можливості конкурсу Жан Моне дозволили додатково подати проєкти тим закладам вищої освіти, які не змогли то зробити на початку війни.

Альянси Європейських університетів отримали можливість долучити українські університети як асоційованих партнерів.

Плюс, 5 конкурсів Партнерств співпраці отримали новий пріоритет з фокусом на підтримку України, а невеликі партнерства можуть всою діяльність фокусувати на українців які зараз в країнах ЄС.

Детальніше за посиланням:
https://erasmusplus.org.ua/opportunities/mozhlyvosti-dlya-organizaczij/erazmus-pid-chas-voyennogo-stanu-v-ukrayini/