Профорієнтаційний захід «Жива Бібліотека» в межах реалізації проекту «PROFуспіх: стратегія професійного вибору»27 січня 2020 року викладач кафедри психології Каткова Т.А. прийняла участь у міському профорієнтаційному заході «Жива Бібліотека», який проводиться у школах міста в межах реалізації проекту «PROFуспіх: стратегія професійного вибору» під патронатом Британської ради в Україні.

У цьому році викладач кафедри зустрілася з учнями десятих та одинадцятих класів ЗОШ № 7, 13, 22; Л №9.

Захід проводився з метою налагодження інформаційного мосту до нормалізації ринку праці та освіти, формування усвідомленого ставлення старшокласників до профільного навчання як найважливішого кроку на шляху до вищої професійної освіти, подолання стереотипу «престижні-непрестижні професії», популяризації різних професій шляхом живого спілкування з їх представниками. Випускники з цікавістю спілкувалися з «живими книгами».

Упродовж заходу старшокласники активно ставили питання щодо особливостей отримання професії «психолог», особистісних якостей, що є необхідними для цього, специфіки та перевагах цієї спеціальності. Жвавий інтерес викликало в учнів техніки психології, що дозволяють заглибитися у внутрішній світ людини, відкрити таємниці її підсвідомості. Наприкінці заходу учні отримали буклети та були запрошені на «Тиждень психології».

За плідну співпрацю в проведенні міського профорієнтаційного заходу «Жива Бібліотека» за Проектом соціальної дії «PROFуспіх: стратегія професійного вибору», який реалізується з підтримки Британської ради в Україні Каткова Т.А. отримала грамоту від начальника управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області Щербак І.А.

Матеріал підготувала Каткова Т.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *