Профорієнтаційний виїзд викладачів природничо-географічного факультету до смт Нікольське Донецької області19 квітня 2019 р. викладачі природничо-географічного факультету здійснили профорієнтаційний виїзд у Нікольську гімназію «Софія», де були присутні директори, вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів Нікольського району.

Під час зустрічі з вчителями та учнями 11 класів викладачі факультету окреслили переваги навчання в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, ознайомили з факультетами та спеціальностями вишу, майбутніми професіями, які можна здобути в університеті. Викладачі розповіли умови отримання подвійного диплому про вищу освіту, виїзні практики, цікаве студентське життя і дозвілля. Присутні учні отримали інформаційні буклети та флаєра.Профорієнтаційний виїзд викладачів природничо-географічного факультету до смт Нікольське Донецької області

Учні 11-х класів мали можливість спробувати свої сили у вирішенні логічних завдань зі шкільних дисциплін, які їм знадобляться для складання зовнішнього незалежного оцінювання та допоможуть вступити до вищих навчальних закладів.

Зустріч з учнями та вчителями загальноосвітніх навчальних закладів Нікольського району була інформативна, викликала жвавий інтерес і посприяла подальшій співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *