З метою навчання студентів, викладачів та співробітників правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в них розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях в стінах Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького було проведено цикл заходів з протипожежної безпеки.

5, 7 і 12 лютого 2019 р. відбулися профілактичні бесіди з питань пожежної та техногенної безпеки на підприємстві та в побуті й відкрита кураторська година на тему «Профілактична бесіда з питань пожежної та техногенної безпеки на підприємстві та в побуті».

Підсумком зустрічей були відпрацьовування дій з евакуації з корпусу та студентського гуртожитку після виникнення пожежі, також були проведені практичні заняття з гасіння умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння.

Слід відзначити корисність таких заходів, адже здобуті учасниками знання сприятимуть підвищенню рівня пожежної безпеки МДПУ.

Залишити відповідь