22 листопада 2022 р.  професорка кафедри інформатики і кібернетики д.п.н. Катерина Осадча взяла участь у Jour fixe в Zukunftskolleg Університету Констанц (Німеччина).

Zukunftskolleg – це місце, де люди з різних відділів університетів можуть зустрітися та поговорити про свої дослідження.  

Jour fixe – це щотижнева міждисциплінарна сесія для стипендіатів і старших наукових співробітників. Під час Jour fixe науковці обговорили хід своєї роботи, представили результати, поділилися досвідом та  дослідили можливості міждисциплінарної співпраці.

Катерина Петрівна виступила з доповіддю «Digital design trends and their influence on the training of designers: the experience of blended learning in the conditions of war in Ukraine», в якій розповіла про те, як студенти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького навчаються під час війни, які способи зв’язку використовуються в ході освітнього процесу.

Увагу присутніх привернула презентація робот здобувачів вищої освіти IV курсу освітньої програми «Цифровий дизайн», які було зроблено під час війни в складних і небезпечних умовах для їх життя.

Українська освіта за час війни справді зазнала великих змін. І точно пройшла випробування на стійкість. Не знаємо, скільки ще триватиме війна, але переконані – у нас велике і світле майбутнє!