Професор кафедри Осадчий В.В. взяв участь у 6-й конференції "Digital Education at Environmental Universities", що відбулася у Вроцлавському університеті природничих наук (Польща).Лейтмотивом цьогорічної конфнеренції стала теза: МАТЕРІАЛИ ЕЛЕКТРОННОГО НАВЧАННЯ – СКЛАДНІСТЬ СТВОРЕННЯ І МИСТЕЦТВО ВИКОРИСТАННЯ, а девізом слова Альберта Ейнштейна “Божевільно робити те саме і очікувати різних результатів”. 
 
Учасники конференції зазначили, що використання електронних навчальних матеріалів є основою для ефективного дистанційного навчання. Підготовка їх вимагає ще більше зусиль та акуратності, ніж це відбувається при розробці матеріалів для стаціонарних занять. Студенти можуть неодноразово ознайомлюватися з ресурсами в Інтернеті, що виключає найменші помилки. Матеріали також повинні бути візуально привабливими, без помилок з точки зору мови та відповідати стандартам WCAG (Настанови щодо доступності веб-контенту).
 
Під час конференції українські і поліські науковці обговоримо питання підготовки електронних ресурсів як в технологічному, так і в гуманістичному контексті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *