Сучасний, високотехнологічних та багатопрофільний – все це про ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАТИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ЕКОНОМІКИ!

Молодий,але вже знаний факультет, був заснований у 2003 році.

Сьогодні команду здобувачів та науково-педагогічний колектив очолює декан, кандидат педагогічних наук, доцент Муртазієв Ернест Гафарович!

У складі факультету працюють 6 кафедр, на яких здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями:
🔴 Середня освіта (Математика);
🔴 Середня освіта (Інформатика);
🔴 Професійна освіта (Цифрові технології);
🔴Комп’ютерні науки;
🔴 Економіка;
🔴 Соціологія;
🔴 Менеджмент;
🔴 Готельно-ресторанна справа;
🔴 Освітні, педагогічні науки.

Факультет має одну з найпотужніших матеріально-технічних баз, на кафедрі соціології створено Центр соціологічних досліджень, який є партнером проекту Ради Європи “Інтеркультурні міста”; на кафедрах інформатики і кібернетики, економіки та готельно-ресторанного бізнесу успішно працюють STEAM лабораторія та Науково- освітня лабораторія готельно- ресторанного та туристичного бізнесу.

Факультет є постійним організатором міжнародних, всеукраїнських, регіональних конференцій, а з 2007 року щорічно за ініціативи кафедри педагогіки і педагогічної майстерності в університеті проводиться конкурс педагогічної майстерності «Я – вчитель-професіонал»!

Факультет інформатики, математики та економіки славить своїми талановитими випускниками, які знайшли своє покликання у різних сферах діяльності – науці, освіті, бізнесу та управлінні!

Прийшов час і вам, нашим найкращим першачкам, опановувати нові професійні обрії та ставати яскравими зірочками рідного факультету!

Зберігай корисні контакти:
📧 ime@mspu.edu.ua
🌐 https://fim.mdpu.org.ua/
⭐ @ime_mdpu (Instagram)