11 жовтня 2018 р.  до Дня козацтва та захисника України, за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно із Запорізькою обласною організацією Товариства сприяння обороні України, на базі військової частини А1978 відбувся обласний військово-спортивний конкурс для трудової та студентської молоді «Призовник-2018».

Згідно плану національно-патріотичного виховання в МДПУ імені Богдана Хмельницького у конкурсі брала участь команда юнаків університету.

Загалом в конкурсі брали участь 17 команд працюючої та студентської молоді призивного віку, які навчаються та допущені до служби в лавах Збройних Сил України, отримали нагоду випробувати свій фізичний, духовний та морально-психологічний стан, а також проявити мужність, рішучість та стійкість.

Військово-спортивний конкурс «Призовник» цього року набув певних змін та включив в себе такі змагання: змагання зі стрільби, спеціалізованого кросу, домедичної допомоги в умовах бойових дій, військово-прикладної естафети, розбирання та збирання зброї, підтягування у бронежилеті, виконання нормативів у засобах захисту, а також конкурс стройової пісні.

За підсумками восьми конкурсів команда Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького зайняла почесне III місце у категорії «Студентська молодь».

За значний внесок в патріотичне виховання молоді команду юнаків університету нагороджено грамотами Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради та Запорізького обласного військового комісаріату.

Колектив викладачів і студентів університету бажають головному тренеру Проценко А.А. подальших успіхів у підготовці призивної молоді до військово-фізичної готовності до захисту Вітчизни, а студентам – успіхів у навчанні та подальших досягнень в спорті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *