Щиро вітаю усю університетську спільноту з

Днем української писемності та мови!

Це свято є важливою подією в житті кожного українця, адже в мові відбивається розвиток суспільства, яке нею говорить. Завдяки писемності й мові український народ зберігає та з покоління в покоління передає свої мудрість, досвід, культурне надбання.

Кожен святкує цей день по-різному: приєднуються до Всеукраїнського радіодиктанту єдності, покладають квіти до пам’ятників Нестора-літописця, українських письменників і поетів, відвідують літературні зустрічі, книжкові виставки і крамниці, популяризують вивчення української мови та читання україномовних творів. Сьогодні також розпочинається Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, в якому беруть участь і студенти нашого університету.

Українська мова  – одна з найбільш милозвучних мов світу. Українці пишаються лінгвостилістичним багатством і поетичністю рідної мови, шанують рідне слово та примножують літературну спадщину свого народу. Серед випускників нашого університету є письменники, поети, журналісти, редактори, теле- і радіоведучі, які роблять свій внесок у розвиток української мови, популяризують її вивчення і використання.

Хай у нашому суспільстві створюються найбільш сприятливі умови для розвитку української писемності і мови. Усім українцям бажаю вдосконалити своє володіння українською мовою, збагачуватись духовно та долучатись до літературно-культурної спадщини свого народу.

З повагою – ректор Анатолій Солоненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *