Природничо-географічного факультет гостинно зустрів учнів 8-9 класів ЗОШ № 8 міста Мелітополя14 лютого 2020 р. викладачі природничо-географічного факультету, здійснили профорієнтаційний захід для учнів восьмого і дев’ятого класів ЗОШ № 8 міста Мелітополь.

Під час цієї зустрічі викладачі кафедри фізичної географії і геології доценти Гришко С.В., Сажнєв М.Л., старші викладачі Іванова В.М., Непша О.В. окреслили переваги навчання у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, ознайомили зі спеціальностями нашого університету, можливістю підвищення знань на підготовчих курсах. Здобувачам розповіли про Всеукраїнську олімпіаду для професійної орієнтації вступників «Інтелектуал», що проходить базі університету, і переваги вступу після участі в ній.

Викладачі розповіли про можливість і переваги отримання подвійного диплому про вищу освіту, виїзні практики в межах України та закордоном, активне студентське життя і цікаве дозвілля. Присутні учні отримали інформаційні буклети та флаєри, а також позитивне враження від проведеної екскурсії у палеонтологічному музеї факультету та його експонатів.

Профорієнтаційна зустріч була інформативна, викликала жвавий інтерес і посприяла подальшій плідній співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *