Принципи здорового способу життя17 грудня 2019 року викладачами кафедри органічної і біологічної хімії Федорко А.С. та Гапоненко Т.М. було проведено виховний захід «Принципи здорового способу життя», в якому взяли участь студенти хіміко-біологічного факультету, а саме групи 226-х, 228-х, 216-х.

Студентами були підготовлені цікаві презентації щодо принципів здорового способу життя, в яких вони показали своє бачення цієї проблеми. В результаті обговорення питань,  що виникли в результаті перегляду презентації, учасники заходу прийшли до єдиного висновку, що здоров’я людини – цікаве й складне явище. Воно завжди привертало і буде привертати увагу не лише дослідників, але й кожну людину. Це поняття таке давнє, що на всіх мовах світу є слово «здоров’я». Здоров’я – це висока працездатність, гарний настрій, упевненість у собі. Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу. Психічне здоров’я дарує спокій, чудовий настрій, доброту, веселість. Соціальне здоров’я забезпечує успішність у навчанні. Але ніщо з цього не дається задарма. Для того. щоб зберегти своє здоров’я, треба докладати неабияких зусиль.

Всі присутні на заході були згодні з тим, що здоровий спосіб життя передбачає дотримання виконання певних правил, які забезпечують гармонійний розвиток, високу працездатність, духовну рівновагу та здоров’я людини. В основі здорового способу життя лежить індивідуальна система поведінки й звичок кожної окремої людини, що забезпечує їй потрібний рівень життєдіяльності. Здоровий спосіб життя – це практичні дії, спрямовані на запобігання захворювань, зміцнення всіх систем організму й поліпшення загального самопочуття людини.

Мета заходу, а саме формування прагнення в студентів вести здоровий спосіб життя та протистояти тиску середовища в набутті негативних звичок, виховування дбайливого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих досягнута.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *