Прихована настройка в Windows 10 збільшує швидкість роботи в два разиНехай на перший погляд і може здатися, що в операційній системі Windows 10 легко розібратися, але так здається лише до тих пір, поки не виникає необхідність щось змінити в її конфігурації. В такому випадку можна відчути всю біль від того, наскільки жахливою є дана платформа, адже вона містить в собі тисячі різних налаштувань, причому дуже часто вони в тій чи іншій мірі повторюють функціонал один одного. При цьому багато власників комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і моноблоків на базі десятої «вінди» стикаються з дуже неприємною проблемою, а складається вона в зниженні швидкості роботи.

Так, наприклад, час від часу комп’ютер може починати сильно гальмувати, причому без видимої на тій причини. Наприклад, якщо запущена якась гра, працюючи при цьому досить добре, потім вона може почати сильно гальмувати, а такого абсолютно точно ніхто не буде радий. Як виявилося, відбувається це зовсім не випадково, а через неправильну настройки операційної системи Windows 10, але її можна легко виправити. Проблема в тому, що Microsoft немов спеціально заховала дуже важливу настройку максимально далеко.

Справа в тому, що дуже часто чомусь прямо «з коробки» операційна система працює на електронних пристрої неправильно з огляду на те, що основний пріоритет при її роботі віддається службам, які працюють у фоновому режимі. У зв’язку з цим, якщо почнеться завантаження або установка відновлення, або ж якщо Windows 10 заманеться провести якусь діагностику, все ресурси почнуть витрачатися на це, а всі їхні залишки підуть виключно на ті програми та ігри, які запущені користувачем, в результаті чого він зіткнеться з браком продуктивності.

Для того, щоб позбутися від цієї проблеми, слід натиснути правою кнопкою миші на іконку «Мой компьютер», після чого в меню вибрати «Властивості» і перейти в розділ «Додаткові параметри системи». Тут буде ще один розділ під назвою «Налаштування», який потрібно відкрити. У вікні «Параметри швидкодії» потрібно відкрити вкладу «Додатково» і вибрати варіант «Програм» в налаштуванні «Оптимізувати роботу». Після цього потрібно натиснути на кнопку «Застосувати» і «ОК», а потім, після цього, перезавантажити комп’ютер на базі операційної системи Windows 10.

Інформацію підготував інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *