15 листопада 2018 року в краєзнавчому музеї було презентовано поетичну збірку віршів і пісень Олександра Степановича Бабенка «Солнце в лучах». Вона стане цікавою для тих, хто є справжніми цінителями поезії, тих, хто всім серцем любить свій край, свою землю Запорізьку. У книзі розміщені вірші, пісні, памфлети і вітання, створені у 80-90-х роках ХХ сторіччя. Автор дуже любив свою рідну землю, оспівував її, описував надзвичайну красу і неперевершеність природи, яка його оточувала, розповідав про героїчні місця Запорізького краю, його величну та славетну історію.

Відкрила захід завідувач кафедри української і зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент Шарова Тетяна Михайлівна, яка є рецензентом представленої книги О. Бабенка. Рецензент вказала на особливості збірки, наголосила на актуальності подібних видань, подякувала синові О. Бабенка Геннадію Олександровичу, який зробив неоціненний вклад в історію літератури – надрукував твори батька.

Під час презентації збірки «Солнце в лучах» студенти філологічного факультету МДПУ імені Богдана Хмельницького читали твори напам’ять, співали пісні, танцювали: Криган Руслан, Суховій Лідія, Суховій Дарина, Говді Юлія, Качмар Вікторія, Грушкіна Юлія, Кузьменко Вікторія, Грушкіна Таїсія, Кульговень Анастасія, Скориця Дарина.

З вітальними словами на презентації збірки виступили:

  • син письменника Геннадій Олександрович Бабенко;
  • заступник голови громадської організації «Союз краєзнавців Мелітопольщини» Валерій Васильович Сакун;
  • музиканта, співак Хілько Сергій;
  • вчитель-методист, завідувач хоровим відділенням Мелітопольської музичної школи №1 Олександр Іванович Дем’яненко.

Завершився захід музичною композицією Суховій Лідії. Усі присутні під час презентації поетичної збірки «Солнце в лучах» отримали задоволення від художнього слова та насолодилися музичним співом виконавців.

Інформацію підготувала

завідувач кафедри української і зарубіжної літератури, доцент

Шарова Тетяна Михайлівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *