Презентація виставки «Народна війна (1917-1932) в МДПУ»8 травня в головному корпусі університету відбулася презентація музейних композицій Київської міської організації Всеукраїнського Товариства «Меморіал» імені В.Стуса «Народна війна (1917-1932)».

Товариство «Меморіал» – одне з найдієвіших громадських організацій столиці, яка нараховує більше 400 членів різного віку то соціального стану. Членами «Меморіалу» є професори, політичні і громадські діячі, журналісти і інженери, пенсіонери, студенти, робітники і службовці.

Виставка «Народна війна (1917-1932)» подорожує містами України з метою національно-патріотичного виховання молоді.

Матеріали експозиції студентам І-ІІ курсів спеціальності «Історія» презентували співробітники КМО «Меморіал» Володимир Грицаченко і Григорій Рій. «Народна війна» перед усім спростовує твердження деяких вітчизняних і зарубіжних політиків про те, що теперішня незалежність дісталася нашому народові випадково, внаслідок збігу певних геополітичних обставин, що вона не була наслідком тривалого прагнення нації до визволення. На основі архівних документів у виставці вперше виведена статистика визвольного руху 1917-1932 рр.: кількість підпільних організацій, повстанських загонів, збройних повстань та стихійних виступів селян.

Нагадаємо, що виставка в Мелітопольському державному педагогічному університеті триватиме до кінця травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *