27 вересня 2018 р. на факультеті інформатики, математики та економіки відбулося знайомство студентів І курсу з діяльністю наукових гуртків факультету «Радикал», «Менеджер», «Програміст», «Соціологос», «Моделювання та інформаційні технології».

Під час зустрічі заступник декана факультету Глєбова Н.І. розповіла здобувачам вищої освіти про наукову діяльність факультету, зазначивши, що метою роботи гуртків є сприяння у розвитку студентів науково-дослідницького потенціалу, що своєю чергою, допоможе становленню їх як науковців, багатогранних, творчих та цілісних особистостей. Також Наталія Іванівна розповіла про діяльність наукових гуртків факультету.

Магістранти спеціальності «Соціологія» Ксенія Марчук і Валентина Павленко презентували свій творчий здобуток та досвід, який вони набули протягом навчання в університеті. Дівчата є представниками гуртку «Соціологос», який неодноразово займав призові місця на факультетському та університетському рівнях.

Першокурсники висловили подяку доповідачам та виявили бажання вступити до наукових гуртків з метою розвитку наукоємних ідей, інновацій та обміну знаннями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *