Презентація книги О.Даниліної (м. Київ)3 жовтня 2019 р. за ініціативи викладачів кафедри української і зарубіжної літератури, доцентів Т.М. Шарової та А.В. Землянської, в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася презентації книги «Казки для дорослих принцес» Олени Даниліної (м.Київ). Письменниця, кандидат філологічних наук, доцент була випускницею філологічного факультету університету, далі викладала на кафедрі української і зарубіжної літератури і згодом продовжила свій науково-педагогічний шлях уже в столиці. Тепер вона представила результат своєї багаторічної роботи з художнім словом, самоосвіти в галузі арт-терапії, зокрема казкотерапії, розповіла про витоки історій про Принцесу, своє джерело натхнення та особливості видання книги, дала поради письменникам-початківцям. Всі присутні із задоволенням взяли участь у творчому ворожінні та дізнавалися, до якого типу принцеси вони належать.

На зустріч прийшли друзі й колеги О. Даниліної, які сказали багато теплих слів, зокрема викладач Мелітопольської дитячої школи мистецтв Т.Ю.Денисова та викладач кафедри української і зарубіжної літератури Н.С.Мажара. Вони згадали першу збірку віршів письменниці, простежили розвиток художніх образів і метафор від поетичних творів до прозаїчних текстів мисткині.

До спілкування долучилися й викладачі та студенти філологічного факультету, Вищого професійного училища, вчителі й учні Костянтинівського НВК «Таврія», КЗ «Мелітопольський ліцей-інтернат» ЗОР, ліцею №5. Абітурієнти долучались до професії філолога, знайомились із галузями, в яких можуть реалізувати свої можливості знавці художнього слова. Усі старшокласники отримали буклети з інформацією про університет та освітні програми, за якими навчаються здобувачі вищої освіти.

На згадку про теплу зустріч О.Даниліній подарували декоративну дощечку зі штандартом університету, адже alma mater завжди радо відкриває двері своїм випускникам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *