Цими вихідними на базі відкритого простору допомоги “САМЕ ТУТ” у місті Запоріжжі була організована зустріч Мелітопольського міського голови, голови Асоціації “Нескорених громад” Івана Федорова з представниками мелітопольської громади.

“Нескорена громада Мелітополя: виклики сьогодення”, – саме під таким гаслом проходила натхненна та жвава робота фокус-груп.

До складу однієї з таких груп увійшли представники студентської молоді МДПУ імені Богдана Хмельницького: голова студентської ради університету Сухомлінова Анастасія та голова студентської ради факультету інформатики, математики та економіки Розумейко Назар.

Під час дискусії були висвітлені та обговорені проблеми внутрішньо переміщених осіб різних соціальних категорій. Такій підхід допомогає напрацювати нові механізми взаємодії між владою та суспільством.

Студенство Університету було ініціатором дискусії щодо реалізації молодіжної політики в нинішніх умовах та запропонувала ідею реалізації освітньої діяльності здобувачів МДПУ імені Богдана Хмельницького на базі відкритих просторів допомоги в рамках проекту “Гостьовий вчитель”.

Результатом насиченого обговорення у фокус-группах стала генерація нових ідей та інструментів для реалізації ініціатив щодо соціальної підтримки ВПО сьогодні та в період деокупації міста Мелітополя!

Родина незламного МДПУ імені Богдана Хмельницького висловлює всім організаторам заходу щиру вдячність за можливість бути почутою та активно включеною в процес розробки пропозицій покращення соціальних послуг для молоді ВПО!

Об’єднуємо громаду, щоб разом повернутися до майбутньої деокупованої Мелітопольщини!

Разом долаємо труднощі та впевнено крокуємо до Перемоги!