Представники МДПУ відвідали містечко професій - ОсвіторіюНа запрошення Новотроїцької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості з метою інформування випускників закладів загальної середньої освіти щодо спеціальностей Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, особливостей навчання та вступної кампанії-2020 року, представниками Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького 09 жовтня 2019 року було здійснено виїзд у смт. Новотроїцьке Херсонської області для участі у масовому заході з професійної орієнтації шкільної молоді «Містечко професій – Освіторія».

На заході було представлено 14 вищих навчальних закладів Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей.

Загальна кількість учнів, які були присутні на заході – 494.

Наш університет був представлений співробітниками центру профорієнтації та ПП студентів та студентами: Ковальов Андрій, студент 2 курсу природничо-географічного факультету; Фурсова Катерина, студентка 2 курсу філологічного факультету та Солонюк Богдан, студент 3 курсу хіміко-біологічного факультету.

Під час виступу та спілкування студенти університету розповіли про переваги навчання в МДПУ імені Богдана Хмельницького, особливості проходження практик студентами, участь у суспільному житті та працевлаштування випускників.

Зацікавленим старшокласникам було надано рекламно-інформаційні матеріали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *