21 березня 2019 року з метою популяризації освітніх програм Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького декан хіміко-біологічного факультету Хромишев В.О., заступники декана Юсупова О.В. і Шевчук Т.О., доцент кафедри неорганічної хімії та хімічної освіти Хромишева О.О. відвідали Мелітопольський медичний коледж. В ході зустрічі зі студентами коледжу була надана профорієнтаційна підтримка у процесі вибору профілю подальшого навчання і сфери майбутньої професійної діяльності.

Студентів випускних груп цікавили питання щодо умов вступу до Університету, рівня підготовки фахівців, можливих перспектив у подальшому працевлаштуванні, порядку оплати за навчання, знижок в оплаті за навчання для соціально незахищених громадян,  наявності гуртожитку та його вартості.

Під час бесіди студенти просили порадити, на яку спеціальність їм краще вступати, зважаючи на їхній профіль. Всі бажаючи отримали рекламні матеріали з інформацією про умови навчання та контактні дані МДПУ, а також були запрошені відвідати його особисто.

Залишити відповідь