З 10 жовтня по 12 грудня 2020 року старшою викладачкою кафедри математики і фізики Яковенко А.С. та студенткою магістратури заочної форми навчання Молодчик Ольгою проводиться реалізація ініціативи «Катайся весело та безпечно» для дітей 5-8 років.

Команда ініціативи разом із дизайнеркою проєкту Ганною Івановою, яка є випускницею кафедри математики і фізики, розробили презентацію-гру та велосипедні головокрутки для учнів.

02 грудня відбувся онлайн семінар-практикум для вчителів перших та других класів за програмою ініціативи.

03 грудня відбувся інтерактивний урок на тему безпеки руху дітей на колісному транспорті в перших та других класах на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Під час уроку діти в ігровій формі вивчали правила безпечного пересування колісним транспортом вулицями міста. Грали в руханку з сигнальними жезлами, які самостійно виготовили на уроці. Всі учні отримали велосипедні головокрутки з елементами математичної гри. Створено електронну форму зворотнього зв’язку, за допомогою якої буде оголошено клас-переможець та проведена презентація даних проєкту.

Ініціатива «Катайся весело та безпечно» реалізовується велосипедними амбасадорами та ініціативною групою MeloVeloCity у партнерстві з «Агенція розвитку Мелітополя» та кафедрою математики і фізики МДПУ імені Богдана Хмельницького в рамках проєкту «ВелоМіста 2.0», який впроваджується громадською організацією «Спільно HUB» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) USAID Ukraine – USAID Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *