З 11 по 14 грудня 2023р. проходила серія онлайн воркшопів «Практика цифрового навчання, орієнтованого на студента» з провідними тренерами проєкту Програми Erasmus+ Bringing Opportunities and Organizational Success To Small Local Universities in Ukraine (BOOST).
На завершальній зустрічі викладачі МДПУ імені Богдана Хмельницького Ганна Варіна та Альона Чорна – учасники курсу Digital learning tools and platforms (SVNC.TK.342) презентували елементи мікровикладання освітніх компонентів з імплементацією цифрових технологій.
Відвідувачі заходу ділилися досвідом впровадження теоретичних знань, здобутих на курсі, у свою викладацьку діяльність. Кожен учасник зміг побути як в ролі «викладача», який використовує цифрові технології та платформи, так і в ролі «студента», який вирішує різні завдання в умовах цифровізації освітнього процесу. Представники з різних університетів України висвітлювали досвід використання сучасних цифрових платформ в процесі викладання дисциплін природничої, гуманітарної, суспільно-політичної та технічної галузей. Під час обговорення досвіду впровадження цифрових технологій учасники воркшопу дискутували на такі теми:
– пріоритети впровадження цифрових навчальних засобів та платформ в майбутньому;
– виклики та потреби, пов’язані з роширенням досвіду впровадження цифрових технологій в освітній процес в ЗВО;
– взаємозв’язок цифровізації навчального процесу та студентоцентрованого підходу.
Цей вокршоп – унікальна можливість для всіх присутніх відрефлексувати здобуті навички та компетентності за результатами навчання на курсі, а також отримати зворотній зв’язок від тренерів проєкту та колег.