Практичний досвід студентівПрактика студентів є обов’язковою складовою частиною процесу підготовки фахівців у вищих навчальних закладах і проводиться на обладнаних відповідним чином базах практики вищих навчальних закладів, а також на сучасних підприємствах і в організаціях різних галузей господарства, охорони здоров’я тощо.

Так, згідно з навчальним планом, студенти 115-х та 125-х груп хіміко-біологічного факультету в рамках біотехнологічної практики в супроводі керівників Ярової Т.А., Арабаджи-Тіпенко Л.І., Гапоненко Т.Н., Дюжикової Ю.В. відвідали ряд підприємств, а саме: Мелітопольський олійноекстракційний завод, Запорізький пивоварний завод Carlsberg Ukraine, Мелітопольську державну міську санітарно-епідеміологічну станцію, Запорізьку атомну електростанцію, Центральні очисні споруди міста Мелітополя, Запорізький міський дитячий ботанічний сад.

На підприємствах студенти мали змогу ознайомились з особливостями технологічних процесів, організацією технохімічного та мікробіологічного контролю виробничих процесів, якості сировини, джерелами надходження сировини, умовами її приймання та зберігання.

Під час зустрічі студенти і викладачі цікавились лабораторною базою підприємства та особливостями організації виробництва, а також ознайомились з системами автоматизації, механізації та комп’ютеризації різних галузей виробництв. Зустрічі з провідними фахівцями підприємств були цікавими і мотивуючими для студентів. Вони на конкретному прикладі побачили, що для побудови успішної кар’єри потрібні: велике бажання, добрі знання і наполеглива праця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *