У сучасному світі МИР – це велика цінність, адже нестабільність, страх та насилля не дають можливості розвиватися й жити не тільки окремим людям, а й цілим державам і націям. Саме тому за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН у всьому світі з 2002 року 21 вересня відзначається Міжнародний день миру (International Day of Peace). У цей день ООН закликає всі країни принаймні на добу припинити будь-які воєнні дії. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогів і компромісів принесуть відчутні результати й користь для всього людства.

Студенти філологічного факультету долучилися до святкування цього дня й провели акцію «Прагнемо неба, де літають голуби». В умовах пандемії, коли не можна збирати велику кількість людей у приміщеннях, студенти першого курсу 210-ф та 310-ф груп відобразили загальні прагнення миру у стіннівці, під якою зібрали підписи всіх охочих підтримати мирні настрої.

На майданчику біля філологічного факультету відбувся мітинг, під час якого пролунали інформативні доповіді про цей день та авторський вірш у виконанні студентки І курсу Пилипович Вікторії:

Нам треба мир, а ми – це світ.

Нам треба мир, птахів політ.

Нам треба мир без страху майбуття.

Нам треба мир, адже вогонь – це не життя!

З Днем миру я тебе вітаю.

Тебе та тата, твою матір,

Твою сім’ю, твого кота,

Сестричку, брата, друзів та

Бажаю світла в майбутті.

Кажи війні не «так», а «ні»!

На завершення акції студенти випустили в небо голубів, яких символічно вважають птахами миру, гармонії та умиротворення.

Мирного неба усім нам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *