9 січня 2019 р. на хіміко-біологічному факультеті доцентом кафедри ботаніки і садово-паркового господарства Пюрко О.Є., в рамках роботи «Методичної майстерні педагога Нової української школи», був проведений поточний дослідницький практикум «Демонстраційні досліди на уроках біології».

З вітальним словом до гостей факультету звернувся декан факультету професор Хромишев В.О., який відзначив, що підготовці учителів біології та природознавства Нової української школи приділяється основна увага у сфері освіти.

Вчителі біології та природознавства м. Мелітополя (ліцей №5, НВК №16, ЗОШ №23, №1, №7, №22, №25, №24, №13) мали можливість ознайомитись з кількісно-анатомічними методами вивчення покривних тканин, які використовуються в біології. Вони з інтересом власноруч виготовили тимчасові мікропрепарати покривної тканини кімнатних рослин, підрахували кількість продихових комплексів в полі зору, виявили різницю між адаксіальною та абаксіальною сторонами листку запропонованих рослинних організмів, що дало можливість вчителям, з одного боку, оновити та удосконалити знання з характеристик екологічних груп рослин, а з іншого – дало підґрунтя для підготовки дослідницьких робіт  школярів у МАН.

Відвідувачі поточного дослідницького практикуму виявили бажання відвідувати заходи  такого спрямування у подальшому, та розвивати навички практичної діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *