Упродовж 4-8 липня 2023 р. проректор з наукової роботи Т.В. Коноваленко та інженер наукового відділу О.І. Федюніна взяли участь у роботі Міжнародного воркшопу «Інформування про Європейський Союз в Україні в умовах російської агресії» в рамках проєкту Еразмус+ напряму ім. Жана Монне 619892-ЕРР-1-2020-1-UA-EPPJMO-PROJECT: «Відбудова потенціалу Європейських студій на українських територіях, що постраждали від конфлікту: осмислюючи виклики та генеруючи рішення». Вони презентували позитивний досвід упровадження європейських студій в нашому університеті.

Крім того, на Воркшопі учасники були ознайомлені з сучасними дослідженнями щодо Євроінтеграції нашої держави до Європейського Союзу і новими можливостями для імплементації в освітній процес студій Європейського Союзу. Ці доповіді були представлені досвідченими тренерами.

У фокусі Воркшопу була така тематика: післявоєнна відбудова, культурна політика ЄС в умовах війни, європеїзація вищої освіти в Україні, зовнішня та безпекова політика Європейського Союзу в контексті війни росії проти України, стійкість до інформаційних впливів та ін.

Дякуємо організаторам заходу та разом йдемо до Перемоги!

Все буде Україна разом з Європейським Союзом! Все буде МДПУ імені Богдана Хмельницького!