👩🏼‍🎓🇺🇦ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ЗА ПРОЄКТОМ «МІКРОКВАЛІФІКАЦІЇ НА ОСНОВІ MООС ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧІВ»

🏛️📚16 лютого 2024 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького було проведено черговий онлайн-захід з поширення інформації щодо діяльності за проєктом 🇪🇺⭐«Мікрокваліфікації на основі MООС для професійного розвитку викладачів» (“MOOC-based micro-credentials for teacher professional development”).

👥🇺🇦 Учасники робочої групи проєкту ознайомили присутніх з результатами офлайн-зустрічей, які відбулися протягом січня-лютого 2024 року.

🙋🏼‍♀️📋Доцент Чорна А.В. розповіла про очну сесію тренінгу «Як стати дизайнером MOOC», що проходила 10-12 січня 2024 р. у м. Ескішехір (Туреччина) на базі Анатолійського університету.

✅👨🏻‍💻Цікаво було дізнатися, що більшість студентів у цьому університеті навчаються за дистанційною формою і складають підсумкову атестацію таким же способом. Для забезпечення освітнього процесу в університеті створено умови як для проведення дистанційних занять, так і для створення МВОК та необхідних методичних матеріалів. Учасники сесії мали можливість ознайомитись з процесами проєктування та створення МВОК, які мають бути реалізовані в межах проєкту.

👩🏼‍🎓🇺🇦Проректор з наукової, інноваційної роботи та міжнародної співпраці Коноваленко Т.В. та перший проректор Глебова Н.І. розповіли про тренінгову програму «Розвиток вчителів в Україні, Чорногорії та Албанії: концептуалізація та акредитація мікрокомпетенцій», що проходила 5-7 лютого 2024 р. в Universidade Aberta de Portugal (м. Лісабон, Португалія).

✅✏️Основною темою цієї зустрічі було обговорення системи упровадження, визнання та акредитації мікрокваліфікацій у різних країнах.

👩🏼‍🎓⭐Координатор проєкту професор Осадча К.П. подякувала учасникам проєкту за надану інформацію, за роботу над проєктом та побажала плідної подальшої діяльності.