Просто підключіть смартфон і працюйте з мобільними додатками на 13-дюймовому екрані.

У багатьох задачах смартфони давно замінили нам ноутбук. Прямо на ходу ми можемо працювати з великими документами, робити презентації і навіть монтувати відео. Продуктивності сучасних флагманів для таких цілей достатньо, а ось 6-дюймових екранів вже замало. Вирішити цю проблему можна за допомогою NexDock 2.

«Порожній» ноутбук, який працює від начинки Вашого смартфону

По суті, NexDock 2 – це ноутбук, позбавлений процесора, пам’яті, бездротових комунікацій і операційної системи. Все це він бере від вашого смартфона. Достатньо лише підключити його за допомогою спеціального кабелю, і на 13,3-дюймовому FHD-дисплеї буде виведений робочий стіл в стилі Windows з усіма вашими додатками.

Звичайно, будь-який смартфон до нього не під’єднати. NexDock 2 сумісний тільки з флагманами Samsung і Huawei, в яких передбачений десктопний режим роботи.

Список підтримуваних моделей:

Samsung: Galaxy S8, S8 + і S8 Active, Galaxy S9 і S9 +, Galaxy Note 8, Galaxy Note 9, Galaxy S10e, S10 і S10 +.

Huawei: Mate 10 і 10 Pro, Mate 20, 20 Pro і 20 X, P20 і P20 Pro, Honor Note 10.

Додатки на NexDock 2 будуть відкриватися в вікнах з налаштованим розміром. У багатьох сервісах можна буде працювати в повноекранному режимі, використовуючи мишу і клавіатуру ноутбука. Стосується це, до речі, і ігор.

За автономність можна не переживати, адже всередині NexDock 2 передбачений власний акумулятор, який може підживлювати смартфон під час роботи.

«Порожній» ноутбук, який працює від начинки Вашого смартфону

Наявність роз’ємів на корпусі пристрою дозволяє підключати накопичувачі даних, різні аксесуари і периферію. Тут є як повнорозмірний USB-A, так і відразу три USB-C.

Окремо варто виділити наявність HDMI-порту, який відкриває масу інших можливостей для використання NexDock 2. Наприклад, він може бути задіяний як другий екран для вашого ноутбука або в якості основного дисплея для виведення зображення з консолі, міні-ПК, Raspberry Pi або ТВ -стіка.

Все це робить NexDock 2 досить універсальним пристроєм, якому завжди знайдеться застосування, навіть якщо у вас зараз немає флагмана Huawei або Samsung. На Kickstarter такий гаджет продають за 199 доларів.

 

Інформацію підготував

Інформаційно-обчислювальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *